Lego 75810 Stranger Things Obrátený svet

269,00€ 239,90€
Bez DPH: 199,92€

Klubová cena

228,00€
Bez DPH: 190,00€
Dostupnosť: Skladom
Výrobca: LEGO
Kód produktu: 75810
Zobrazený 29
Množstvo:     

Poštovné zadarmo.

Fanúšikom celosvetového hitu – pôvodného seriálu od Netflixu sa budú páčiť autentické detaily tejto pravej zberateľskej LEGO® súpravy s tematikou zo seriálu Stranger Things – 75810 Obrátený svet. V tomto masívnejšom modeli z kociek sa dá preklápať medzi skutočným svetom a Obráteným svetom. Vďaka dizajnu návodu na stavanie k tomuto modelu môžeš s touto stavebnicou zažiť spolu s kamarátmi a rodinou skvelé spoločné zážitky zo stavania. Byersov dom obsahuje Willovu izbu, obývačku a jedáleň. Verzia domu v Obrátenom svete z alternatívnej dimenzie obsahuje všetky izby z modelu v skutočnom svete, ale s temným schátraným vzhľadom s popínavými rastlinami, ktorý bude fanúšikom známy zo seriálu. Táto stavebnica je vďaka 8 figúrkam zo seriálu Stranger Things, z ktorých každá má svoje vlastné príslušenstvo, skvelým darčekom pre fanúšikov tohto seriálu. Určite si obľúbia stavanie a vystavovanie tohto modelu, aby mohli ukázať svoje nadšenie pre tento seriál.

Táto hračka LEGO® s tematikou Stranger Things obsahuje 8 jasne rozpoznateľných minifigúrok z úspešného pôvodného seriálu od Netflixu Stranger Things: Jedenástku, Mikea Wheelera, Lucasa Sinclaira, Dustina Hendersona, Willa Byersa, Joyce Byersovú, policajného náčelníka Jim Hoppera a Demogorgona.
Byersov dom obsahuje prednú verandu s nábytkom, obývačku, jedáleň a Willovu izbu.
V obývačke sa nachádzajú autentické detaily zo seriálu, ako stena s abecedou s funkciou rozsvecovania, gauč, konferenčný stolík, telefón, sekera, prvok samolepky letáku s nápisom „Videli ste ma?“ a pasca na medvede na chytenie Demogorgona.
Willova izba zohráva v seriáli kľúčovú úlohu a tento model je vernou replikou tejto izby aj vďaka detailným prvkom ako Willov prehrávač, posteľ, písací stôl, stolová lampa, kresby a filmové plagáty.
Jedáleň obsahuje kreslo, krabice, v ktorých sú uložené vianočné svetlá, prvok samolepky s knihou pravidiel pre fantazijnú hru a rastlinu v črepníku.
Podkrovný priestor obsahuje prvok samolepky s kresbou tieňového monštra a čarodejnícky klobúk pre „Willa Múdreho“.
Súprava Obrátený svet zachytáva vzhľad a atmosféru z pôvodného seriálu od Netflixu vrátane popínavých rastlín, temných farieb a schátraného vzhľadu.
Policajná dodávka policajného náčelníka Jima Hoppera obsahuje odnímateľnú strechu pre ľahký prístup dovnútra a prvok tekvice ako odkaz na 2. sériu seriálu.
Doplnkové prvky zahŕňajú Lukasov prak a baterku, Dustinovu vysielačku a kompas, Mikovu baterku a vysielačku, Hopperov hrnček s kávou, Joyceinu baterku a kresbu „Willa Múdreho“ a Jedenástkine wafle.
Táto zberateľská súprava Stranger Things obsahuje viac ako 2 200 dielikov a je rozložená v 11 vrecúškach. Vďaka tomu si môžete stavať skutočný svet a Obrátený svet naraz a tešiť sa tak zo spoločného staviteľského zážitku.
Meria viac ako 32 cm na výšku, 44 cm na šírku a 21 cm do hĺbky.

počet dielikov: 2287

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie:    -            +

Opište kód z obrázku: