Lego Ninjago 70679 Ultra drak

149,90€ 107,90€
Bez DPH: 89,92€

Klubová cena

102,60€
Bez DPH: 85,50€
Dostupnosť: 23.04.2019
Výrobca: LEGO
Kód produktu: 70679
Zobrazený 0
Množstvo:     

Poštovné zadarmo

Vydaj sa po stopách zlého Lorda Garmadona, Pythora a hadích kmeňov v sade 70679 Ultra drak od LEGO® NINJAGO® Legacy! Tento úžasný NINJAGO drak má kokpit pre dve minifigúrky, 4 dračie hlavy s vystreľovacie a chňapajícími čeľusťami, rozkladací krídla, švihající chvost a rukoväť pre jednoduché lietanie a let strmhlav. Táto akčná stavebnica plná dračích bitiek obsahuje 6 minifigúriek so zbraňami podľa rolí. Umožní ti znovu prežiť akciu z televízneho seriálu NINJAGO Majstri Spinjitzu.

Táto nindža stavebnica obsahuje 6 minifigúriek LEGO® NINJAGO® vrátane nindža postáv Lloyda a Wu, a k tomu navyše Lorda Garmadona, Spittu, Lash a Pythora.
Ultra drak obsahuje kokpit pre dve minifigurky s trónom pre Lloyda, rukoväť pre ľahké lietanie a let strmhlav, rozkladací krídla, 4 dračie hlavy, z ktorých každá obsahuje rozpálené vystrelovač a chňapající čeľusť, švihající chvost a pohyblivé kĺby.
Zdvihni 4hlavého draka pomocou rukoväte, zväčši rozpätie krídel a vzlietni!
Medzi zbraňami nájdeš 2 zlaté katany LEGO® NINJAGO® nindžov Lloyda, Wuovu palicu, 4 strieborné katany Lorda Garmadona, Spittovo kopije, Lashův motýlkový meč a Pythorovu krátku hadej dýku.
Rad LEGO® NINJAGO® Legacy obsahuje nové verzie obľúbených LEGO NINJAGO sád z minulých rokov, ktoré ti umožnia znovu prežiť kultové príbehy z TV seriálu NINJAGO Majstri Spinjitzu.
Meria cez 20 cm na výšku, 55 cm na dĺžku a 44 cm na šírku.

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie:    -            +

Opište kód z obrázku: