Lego Ideas 21316 The Flintstones

84,90€ 74,90€
Bez DPH: 62,42€

Klubová cena

72,00€
Bez DPH: 60,00€
Dostupnosť: 25.03.2019
Výrobca: LEGO
Kód produktu: 21316
Zobrazený 1
Množstvo:     

Poštovné zadarmo.

Novinka 2019.

Zaži moderný život v dobe kamennej v mestečku Bedrock so zberateľskou sadou LEGO® Ideas 21316 Flinstonovci! Táto krásna nostalgická stavebnica ponúka dom Flintstoneových a ich kultový rodinné auto. Detailne spracovaný dom má odnímateľnú strechu pre ľahké hranie vnútri, otváracie vstupné dvere a pohovku. Je vybavený tiež televíziou, konferenčným stolíkom a bowlingovú gulí s kolkami. Nechýba ani zelená podložka predstavujúce záhradu so zostaviteľnú palmou. Postav si vlastné auto Flintstoneových, do ktorého sa zmestia 4 minifigúrky. Slávne auto má textilný strechu, ktorá je od marca 2019 novinkou, a pripevniteľné dinosaurie rebro pre kreatívne hranie a vymýšľanie príbehov. Flinstonovci bol prvý animovaný televízny seriál, ktorý bol vysielaný v hlavnom čase. Prvýkrát ho v Amerike mohli vidieť v roku 1960. Netrvalo dlho a seriál sa stal obľúbeným rodinným reláciou po celom svete. Prehrávaj si veselé scény s minifigúrkami kreslených postáv Freda Flinstonovci, jeho manželky Wilmy Flintstoneovú a ich priateľov Barneyho a Betty Rubbleových. Alebo si tento krásny LEGO Ideas model postáv a vystav, nech zdobia tvoj pokoj.

Táto sada LEGO® Ideas obsahuje 4 nové minifigúrky postáv zo seriálu Flinstonovci, ktoré vyjdú v marci 2019: Freda Flinstonovci, Wilmu Flintstoneovú, Barneyho a Betty Rubbleovi.
Dom rodiny Flintstoneových ponúka odnímateľnú strechu pre ľahké hranie, otváracie vstupné dvere, závesy a garniže, pohovku, TV anténu, drez v kuchyni, stôl a telefón, krb, obraz na stene, konferenčný stolík s misou s ovocím, zostaviteľnú lampu a tienidlo, bedňu s bowlingovú gulí a 3 kolkami, a navyše zelenú záhradu so zostaviteľnú palmou, 2 kvetináče, kvety, rastliny a 2 fľaše na mlieko.
Obsahuje tiež zostaviteľnú poštovú schránku s tlačeným nápisom "Flintstones" a list.
Auto Flintstoneových z LEGO® kociek ponúka 4 sedadlá pre minifigúrky, 2 valcová kolesá, látkovú strechu, ktorá vyjde v marci 2019, a pripojiteľné dinosaurie rebro.
Kreatívna stavebnica je dodávaná s brožúrou, v ktorej nájdeš návod na stavanie, fascinujúce fakty o Flintstoneových a informácie o LEGO® návrhári tejto úžasnej retro sady.
Postav a vystav si túto zberateľskú stavebnicu alebo si znovu Prehrávaj svoje obľúbené scény z klasického amerického animovaného seriálu Flinstonovci.
Dom Flintstoneových meria viac než 12 cm na výšku, 16 cm na šírku a 12 cm do hĺbky.
Auto Flintstoneových meria cez 6 cm na výšku, 11 cm na dĺžku a 7 cm na šírku.

Počet dielikov: 748

 

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie:    -            +

Opište kód z obrázku: