Lego Ideas 21315 Priestorová kniha

99,90€ 82,90€
Bez DPH: 69,08€

Klubová cena

79,20€
Bez DPH: 66,00€
Dostupnosť: 23.04.2019
Výrobca: LEGO
Kód produktu: 21315
Zobrazený 1
Množstvo:     

Poštovné zadarmo.

Stavaj, hraj sa a vystavuj klasické rozprávky Červená čiapočka a Janko a zázračná fazuľka s Priestorovou knihou (21315) od LEGO® Ideas! Táto vôbec prvá zostaviteľná priestorová kniha z LEGO kociek obsahuje známu scénku s chatkou starej mamy v lese s otváracími dverami, posteľou a kuchyňou. Zahraj si scénku, keď Červená čiapočka stretne vlka alebo zameň chatku starej mamy za zámok obra v oblakoch. Táto zberateľská hračka má dostatok kociek na vytvorenie oboch scénok. Takisto si môžeš vybudovať vlastnú scénku, vďaka čomu je táto stavebnica perfektným tvorivým darčekom. Táto LEGO stavebnica obsahuje brožúrku so stručnou históriou priestorových kníh, skrátenú históriu každej rozprávky v tejto súprave, ako aj informácie o jej fanúšikoch-návrhároch a LEGO návrhároch.

  • Obsahuje 4 nové LEGO® minifigúrky pre november 2018: Červená čiapočka, babička, vlk a obor. Tiež zahŕňa 1 novú mikrofigúrku pre november 2018: Janko.
  • Prvá priestorová kniha v LEGO® histórii obsahuje 2 rôzne LEGO rozprávky: Červená čiapočka a Janko a zázračná fazuľka.
  • Postav a vystav si tieto 2 klasické rozprávky alebo si s touto tvorivou hračkou vytvor svoje vlastné príbehy.
  • Táto stavebnica od LEGO® Ideas má dostatok kociek na vytvorenie oboch rozprávok a dokonca si môžeš vybudovať aj vlastnú scénku.
  • Obsahuje brožúrku s inštrukciami na stavanie, stručnú históriu priestorových kníh, skrátenú históriu oboch rozprávok v tejto súprave, ako aj informácie o fanúšikoch-návrhároch tejto úžasnej klasickej rozprávky a LEGO® návrhároch.
  • Priestorová kniha meria vyše 20 cm na dĺžku a 13 cm na šírku, keď je zatvorená, a viac ako 28 cm na šírku, keď je otvorená.
  • počet dielikov: 859

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie:    -            +

Opište kód z obrázku:
Súvisiace produkty