Lego Creator 10260 Reštaurácia v centre mesta

219,90€ 154,00€
Bez DPH: 128,33€

Klubová cena

145,20€
Bez DPH: 121,00€
Dostupnosť: Skladom
Výrobca: LEGO
Kód produktu: 10260
Zobrazený 7
Množstvo:     

Poštovné zadarmo.

Novinka 2018!

Zastav sa v Reštaurácii v centre mesta LEGO® Creator Expert 10260, kde objavíš zdravú porciu zábavy a prekvapení. Časti budovy tohto pôsobivého modelu sa dajú rozložiť. Vďaka tomu sa ľahko dostaneš k prepracovanému interiéru reštaurácie v štýle 50. rokov s veľkým oblúkovým oknom, červenými barovými stoličkami, jukebox, pultom a otvorenou kuchyňou na prízemí. Na prostrednom poschodí na teba čaká posilňovňa s boxerským ringom, boxovacom vrecom a miestností s vybavením pre vzpieračov a na poslednom poschodí nájdeš nahrávacie štúdio vybavené akustickou kabínou, mixážnym pultom a skrinkou s občerstvením. Fasáda budovy je vyvedená v štýle Art deco v ružovej a tyrkysovej farbe a zdobia ju veľký nápis "REŠTAURÁCIA". Zvonku má budova klenuté okná, balkóny a schodisko a k sade patrí aj ružový skladací kabriolet a prepracovaný chodník s poštovou schránkou, parkovacím automatom, kvetináči a pouličnou lampou. Táto úžasná zberateľská hračka bola navrhnutá tak, aby jej skladanie bolo výzvou a zároveň tí prinášalo obohacujúce zážitok s nádychom nostalgie a šarmu. Sada obsahuje 6 minifigúriek.

Obsahuje 6 minifigúrok: kuchára, servírku, boxera, rockovú hviezdu, manažéra a kulturistky.
Súčasťou 3poschodový Reštaurácie v centre mesta je celý rad detailov zo skladacích kociek, vrátane prepracované ružovo-tyrkysové fasády v štýle Art deco s veľkým nápisom "REŠTAURÁCIA", vonkajšieho schodiska, klenutých okien, odkvapov, balkónov, ozdobné strechy, otváracieho strešného okna a strešnej terasy , ak tomu navyše dostaneš prepracovaný chodník s poštovou schránkou, parkovacím automatom, kvetináči a ozdobnou pouličnou lampou. Táto sada obsahuje aj ružový kabriolet v štýle 50. rokov.
V prízemí nájdeš reštaurácii v americkom štýle s veľkým oblúkovým oknom vo výklade, červenými barovými stoličkami, lavičkami, jukebox, automatom na sladkosti, pultom, 2 automaty na limonádu a kuchyňa s kávovarom, sporákom a digestorom.
V prostrednom poschodí sa nachádza posilňovňa s boxerským ringom, boxovacom vrecom, miestností s vybavením pre vzpieračov, barely s vodou a nástenné hodiny.
Horné poschodie ti prináša nahrávacie štúdio vybavené akustickou kabínou, zvukotesnými stenami, mixážnym pultom a skrinkou s občerstvením.
Prejdi sa v štýlovom kabriolete a vydaj sa do reštaurácie, kde je fast food a hudba na dennom menu.
Pomôž kuchárovi pripraviť to najrýchlejší jedlo v meste, zatiaľ čo servírka na kolieskových korčuliach zbiera objednávky.
Zájdi do posilňovne na pár koliesok v boxerskom ringu alebo na poriadny tréning s boxovacím vrecom.
Otvor strešné okno a nenápadne počúvaj, ako vzniká album plný hitov.
Medzi doplnky nájdeš kolieskové korčule, gitaru, zlatú platňu a skladacie činku.
Vyzleč jednotlivé časti budovy a dostaň sa do prepracovaného interiéru.
Táto sada obsahuje cez 2 480 dielikov a je vhodná pre deti od
Novo od januára 2018 nájdeš medzi ozdobnými prvkami: zdobené dvere, obal albumu, celý rad tyrkysových a ružových súčiastok a minifigúrku s dvoma tvárami - spievajúci a usmievavá.
Novo od januára 2018 nájdeš medzi špeciálnymi prvkami: stonky a hlavičky kvetín, navyše 1x3 doštičky, 2x2 doštičky s 2 výstupkami a trup minifigúrky s boxerskými rukavicami.
Meria cez 34 cm na výšku, 25 cm na šírku a 25 cm do hĺbky.

počet dielikov: 2480

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie:    -            +

Opište kód z obrázku:
Súvisiace produkty