Lego Technic 42056 Porsche 911 GT3 RS

399,00€ 276,90€
Bez DPH: 230,75€

Klubová cena

261,60€
Bez DPH: 218,00€
Dostupnosť: 27.08.2018 pondelok
Výrobca: LEGO
Kód produktu: 42056
Zobrazený 1
Množstvo:     

Poštovné zdarma!

Objav ikonické Porsche 911 GT3 RS!

Osláv inovatívne inžinierstvo a dizajn jedného z najväčších svetových výrobcov automobilov s týmto úžasným modelom LEGO® Technic. Vyvinuté v spolupráci s Dr. Ing. h.c.F. Porsche AG, toto elegantne vybavené LEGO Technic Porsche 911 GT3 RS so svojím hladkým aerodynamickým tvarom, upraviteľným zadným spojlerom a oranžovú karosériou je plné autentických detailov a funkcií, ktoré zachytávajú čaro ikonického super vozidla, a dôraz na detail je jasný už na prvý pohľad! Otvor dvere a uvidíš prepracovaný kokpit s pretekárskymi sedadlami, funkčné prevodovkou, volantom so spojkou, detailné prístrojovou doskou a priehradkou, ktorá obsahuje unikátne sériové číslo. Zdvihni zadný kapotu a dostaneš sa k detailnému plochému 6 motora s pohyblivými piestami, zatiaľ čo v kufri nájdeš úložný priestor s kufrom. Červené tlmiče, detailné brzdový strmeň a pôvodné pokrievky so špeciálnymi nízkoprofilovými priľnavými pneumatikami dokresľujú tento úžasný model!

Obsahuje autenticky navrhnutú aerodynamickú konštrukciu, upraviteľný zadný spojler, predné a zadné svetlá, červené tlmiče, ráfiky s originálnym dizajnom so znakom RS, detailné brzdové strmene, nízkoprofilové pneumatiky, funkčné radenie, funkčné volant s radiacimi pedálmi, detailné sedadlá, priehradky s unikátnym sériovým číslom , otváracie dvere, otváracia kufor s batožinou a otváracej zadnej kapotu s detailným plochým 6-valcovým motorom.
Súčasťou je zbierka autentických nálepiek.
Pozri si auto v oranžovej farbe.
Otvor dvere a dostaneš sa do detailného kokpitu.
Zdvihni zadný kapotu a prezri si detailný 6 valcový motor s pohyblivými piestami.
Otvor priehradku a nájdeš unikátne sériové číslo.
Predáva sa v luxusnom balení.
Obsahuje špeciálny farebnú zberateľskú brožúrku s históriou LEGO® Technic a vozidiel Porsche GT, navyše podrobné návody na stavanie.
Tento model LEGO® Technic je navrhnutý, aby si s ním zažil úžasné staviteľské zážitky, ktoré zasiahnu všetky tvoje zmysly.
Táto sada obsahuje viac ako 2 700 dielikov.
Táto sada ponúka zážitok zo stavanie vhodný pre deti a dospelých od 16 rokov.
Porsche 911 GT3 RS meria cez 17 cm na výšku, 57 cm na dĺžku a 25 cm na šírku

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie:    -            +

Opište kód z obrázku:
Súvisiace produkty