Lego Star Wars 75212 Kessel Run Millennium Falcon

179,90€ 156,20€
Bez DPH: 130,17€

Klubová cena

147,60€
Bez DPH: 123,00€
Dostupnosť: 23.07.2018 pondelok
Výrobca: LEGO
Kód produktu: 75212
Zobrazený 1
Množstvo:     

Poštovné zadarmo!

Skoč svetelnou rýchlosťou do lodi Millennium Falcon! Cestuj s Hanom Solom, Chewbaccom a ich kamarátmi so stavebnicou LEGO® Star Wars Útek z Kesselu na lodi Millennium Falcon. Stavebnicová LEGO verzia ikonického Corellianského dopravného lietadla z filmu Han Solo je vybavená kokpitom pre 2 minifigúrky s odnímateľnou strieškou, 2 pružinovými vystreľovačmi, tanierom so snímačom, rampou, otočnou hornou a dolnou laserovou streleckou vežičkou so sedadlami pre 2 strelcov plus oddeliteľným únikovým lietadlom. Táto úžasná hračka Star Wars má navyše otvárací trup pre ľahký prístup k detailnému interiéru, ktorý obsahuje nákladný priestor s gaučom a stolom s hologramovou hrou Dejarik, bar, lôžko, úložný priestor na rakety a zostaviteľný hyperpohon s náradím na opravu. Súčasťou je tiež 6 minifigúrok a droid DD-BD.
• Súčasťou je 6 minifigúrok: Han Solo, Chewbacca, Qi’ra, Lando Calrissian, Quay Tolsite a kesselský droid plus droid DD-BD.
• Obsahuje kokpit pre 2 minifigúrky s odnímateľnou strieškou, 2 pružinové vystreľovače, snímač, rampu, otočnú hornú a dolnú laserovú streleckú vežičku so sedadlami pre 2 minifigúrky strelcov, oddeliteľné únikové lietadlo a otvárací trup pre ľahký prístup k detailnému interiéru.
• Interiér obsahuje nákladný priestor s 2 kontajnermi, navigačný počítač, gauč a stôl s hologramovou hrou Dejarik, bar, lôžko, úložný priestor na rakety a hyperpohon s náradím na opravu.
• Zo zbraňou

Model má výšku 11 cm, šírku 48 cm a šírku 30 cm

počet dielikov: 1413

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie:    -            +

Opište kód z obrázku:
Súvisiace produkty