Lego Ideas 21313 Loď vo fľaši

99,90€ 89,90€
Bez DPH: 74,92€

Klubová cena

85,20€
Bez DPH: 71,00€
Dostupnosť: Skladom
Výrobca: LEGO
Kód produktu: 21313
Zobrazený 2
Množstvo:     

Pokračuj v námornej tradíciu pri stavbe sady LEGO® Ideas Loď vo fľaši, ktorá obsahuje do detailu vypracovanú loď s Kapitánovú kajutou, delami, sťažni, stožárovým strážnom košom a tlačenými plachtami. Tvorca z radov fanúšikov Jake Sadovich postavil pred niekoľkými rokmi skutočnou loď vo fľaši, ktorá ho inšpirovala k postavenie repliky z kociek LEGO. Jeho výtvor dosiahol v rámci LEGO Ideas potrebných 10 000 hlasov.

Obsahuje fľašu z kociek LEGO®, loď a stojan.
Fľaša obsahuje detailné zostaviteľný korkový špunt s novou voskovou pečaťou (novinka pre február 2018) a viac ako 280 priesvitne modrých vodných prvkov vnútri.
Loď má zvýšenú palubu na zadku, Kapitánova kajutu, 6 diel, 3 sťažne, stožárový strážnej kôš a rôzne prvky vrátane tlačených plachiet a lodné vlajky.
Stojan má štítok s nápisom "Leviathan", vstavaný kompas (nefunkčné) s detailnou smerovou ružicou a otáčajúce sa zlatou strelkou, 2 súčiastky predstavujúce glóbus a v zlatej farbe vyvedené detaily.
Stavebnica tiež obsahuje pokyny na zostavenie a informácie o tvorcovia a fanúšikovi LEGO menom Jake Sadovich a návrhároch LEGO®.
Táto hracia stavebnica je vhodná pre deti od 10 rokov.
Rozmery fľaše na stojančeku: výška 10 cm, šírka 31 cm a dĺžka 10 cm.
Rozmery lode: výška 8 cm, dĺžka 14 cm a šírka 5 cm.

počet dielikov: 962

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie:    -            +

Opište kód z obrázku:
Súvisiace produkty